نصيحت كردن پلیس آگاهی پارکینگ قانونی

نصيحت كردن: پلیس آگاهی پارکینگ قانونی دوربین اردبیل تحقیقات فرزند پرونده دوربین

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی آشنایی با خطرات ناشی از هک‌شدن ربات‌های خانگی

محققان با انجام چند آزمایش راحت دریافتند که ربات‌های محبوب خانگی تولید شده است به وسیله چهار شرکت صاحب‌نام در این صنعت به آسانی هک شده است و در صورت نیاز قادر ب

آشنایی با خطرات ناشی از هک‌شدن ربات‌های خانگی

آشنایی با خطرات ناشی از هک شدن ربات های خانگی

عبارات مهم : کنترل

محققان با انجام چند آزمایش راحت دریافتند که ربات های محبوب خانگی تولید شده است به وسیله چهار شرکت صاحب نام در این صنعت به آسانی هک شده است و در صورت نیاز قادر به انجام حرکات خطرناک و غیرقابل کنترل هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، کارشناسان یک شرکت فعال در زمینه ایمنی ربات ها در سیاتل آمریکا با بررسی اوضاع امنیت نرم افزاری ربات های خانگی پرفروش دنیا دریافتند که نه تنها تمامی این ربات ها از طریق اینترنت قابل هک شدن هستند، بلکه بعضی از آنها حتی قادرند از طریق بازوی رباتیک جمجمه صاحب خود را خرد کنند.

آشنایی با خطرات ناشی از هک‌شدن ربات‌های خانگی

در این پروژه تحقیقاتی همچنین مشخص شد که احتمال هک شدن و کنترل مستقیم ربات از طریق اینترنت یا گیرنده وای فای بسیار زیاد است و شخص هکر می تواند کنترل ربات را جهت انجام هر کاری در اختیار بگیرد.

یکی از خطرناک ترین سناریوهای موجود در این تحقیق، همکاری انسان با ربات در کارخانجات و صنایع تولیدی هست. به عنوان مثال کارشناسان شرکت IOActive توانستند برنامه کنترل ربات های صنعتی فعال در یک کارخانه را که در کنار کارگران مشغول به فعالیت هستند هک کرده و کدهای دستوری تازه را با نشانه آسیب رساندن به کارگران اعمال کنند.

محققان با انجام چند آزمایش راحت دریافتند که ربات‌های محبوب خانگی تولید شده است به وسیله چهار شرکت صاحب‌نام در این صنعت به آسانی هک شده است و در صورت نیاز قادر ب

هشدارهای پی درپی دانشمندان در مورد خطرات احتمالی ناشی از هک شدن ربات های خانگی و صنعتی از این جهت حائز اهمیت است که حوزه کاری ربات ها روز به روز در حال گسترش است.

در این پروژه مشخص شد که احتمال ضرب دیدگی کسانی که به طور مستقیم و در محیط کار با ربات ها فعالیت می کنند زیاد از همه هست، هرچند که بازدیدکنندگان خانگی نیز باید مراقب زندگی با ربات های غیرقابل آینده نگری باشند و حداقل در مواقعی که به ربات ها نیازی ندارند، آنها را در اوضاع کاملا خاموش قرار دهند.

واژه های کلیدی: کنترل | آشنایی | اینترنت | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz