نصيحت كردن پلیس آگاهی پارکینگ قانونی

نصيحت كردن: پلیس آگاهی پارکینگ قانونی دوربین اردبیل تحقیقات فرزند پرونده دوربین

گت بلاگز اخبار بین الملل در انتخابات آتی، روسیه سخت جهت قدرت گرفتن دموکرات‌ها تلاش خواهد کرد/ آنها قطعا مرا نمی‌خواهند ، ترامپ

«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا روز سه شنبه در پیامی که از سوی بعضی رسانه‌های این کشور به «فرار رو به جلو» تعبیر شد، از تاثیرگذاری روسیه در انتخابات آتی کنگره

در انتخابات آتی، روسیه سخت جهت قدرت گرفتن دموکرات‌ها تلاش خواهد کرد/ آنها قطعا مرا نمی‌خواهند ، ترامپ

ترامپ: در انتخابات آتی، روسیه سخت جهت قدرت گرفتن دموکرات ها تلاش خواهد کرد/ آنها قطعا مرا نمی خواهند

عبارات مهم : روسیه

«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا روز سه شنبه در پیامی که از سوی بعضی رسانه های این کشور به «فرار رو به جلو» تعبیر شد، از تاثیرگذاری روسیه در انتخابات آتی کنگره آمریکا، آن هم به سود نامزد های حزب دمکرات، ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایرنا، ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: از اینکه روسیه به شدت جهت تاثیرگذاری روی انتخابات آتی آمریکا تلاش خواهد کرد، بسیار نگرانم.وی ادامه داد: با توجه به اینکه هیچ مدیر جمهوری مثل من به روسیه سخت نگرفته هست، آن ها به شدت جهت قدرت گرفتن دمکرات ها تلاش خواهند کرد. قطعا ترامپ را نمی خواهند!

این بیانات یک هفته بعد از نشست ترامپ و «ولادیمیر پوتین» مدیر جمهوری روسیه بیان می شود که انتقاد های بسیاری را به خاص از جانب سیاستمداران حزب دمکرات به دنبال داشت.رئیس جمهوری آمریکا بعد از این دیدار و مواجهه موج انتقادات، با عقب نشینی از مواضع پیشین خود گفته بود که پوتین را شخصا مسئول دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا می داند.«جان هانتسمن» سفیر آمریکا در روسیه هم ماه گذشته مدعی شد که مسکو در تدارک مداخله در مسابقه های آتی کنگره این کشور بوده است.

در انتخابات آتی، روسیه سخت جهت قدرت گرفتن دموکرات‌ها تلاش خواهد کرد/ آنها قطعا مرا نمی‌خواهند ، ترامپ

هانتسمن گفته بود: ما به آن ها در این رابطه هشدار دادیم. یک انتخابات در ماه نوامبر داریم و اگر مانند ۲۰۱۶ در آن دخالتی صورت بگیرد، دیگر رابطه چندانی [با روسیه]نخواهیم داشت.انتخابات کنگره آمریکا ششم نوامبر (۱۵ آبان ۹۷) خواهد بود و در آن تمامی ۴۳۵ کرسی مجلس نمایندگان و یک سوم از کرسی های مجلس سنای این کشور به رای گذاشته خواهد شد.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | انتخابات | دونالد ترامپ | کنگره آمریکا | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz